Layout Builder Layouts (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು
