Layout Builder Layouts (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Section title
sv: Titel för sektion

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
