Layout Builder Layouts (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Background color
uk: Колір тла

en: Layouts
uk: Макети

en: Section title
uk: Заголовок секції

en: Extra Large
uk: Дуже високий

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Breakpoints
uk: Точки переходу
