Layout Builder Layouts (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Background color
vi: Màu nền

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Extra Large
vi: Rất lớn

en: Breakpoints
vi: Điểm ngắt
