Layout Builder Layouts (1.0.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Section title
de: Abschnittstitel

en: Full width
de: Volle Breite

en: Extra Large
de: Extra groß

en: View Mode
de: Anzeigemodus

en: Reverse columns
de: Umgekehrte Spalten
