Layout Builder Layouts (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Extra Large
et: Suurim
