Layout Builder Layouts (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Section title
hu: Szakasz címe

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Breakpoints
hu: Töréspontok
