Layout Builder Layouts (1.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Full width
nl: Volledige breedte
