Layout Builder Layouts (1.0.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Layouts
fr: Mises en page

en: Section title
fr: Titre de section

en: Full width
fr: Pleine largeur

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts
