Layout Builder Layouts (1.0.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Layouts
pl: Układy

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania
