Layout Builder Layouts (1.0.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Layouts
oc: Mesas en pagina
