Layout Builder Layouts (1.0.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Background color
he: צבע רקע

en: Section title
he: כותרת המקטע
