LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Base URL
de: Basis-URL

en: About
de: Über

en: Subject field
de: Betreff-Feld

en: Text value
de: Textwert

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.
