LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Base URL
sv: Bas URL

en: About
sv: Om

en: Text value
sv: Textvärde

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
