LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Base URL
da: Basis-URL

en: About
da: Om

en: Text value
da: Tekstværdi

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
