LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Base URL
es: URL Base

en: About
es: Acerca de

en: Text value
es: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.
