LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Base URL
fr: URL de base

en: About
fr: À propos

en: Subject field
fr: Champ sujet

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.
