LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: About
nl: Over

en: Subject field
nl: Onderwerpveld

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.
