LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Base URL
pt: URL base

en: About
pt: Sobre

en: Text value
pt: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
pt: %name: não pode ser maior que @max caracteres.
