LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Base URL
tr: Temel URL

en: About
tr: Hakkında

en: Text value
tr: Metin değeri

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
