Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Other
pt: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina
