Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
