Linked Content Entity (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Other
ug: باشقا
