Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ
