Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
