Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Machine name
be: Машынная назва
