Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Id
de: ID

en: Other
de: Weitere

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Content Entity
de: Inhaltsentität
