Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Id
et: ID

en: Other
et: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
