Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
