Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Other
jv: Liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
