Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
