Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Other
ku: هیتر
