Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Other
lv: Citi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
