Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Path
pt: Caminho

en: Other
pt: Outros

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina
