Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Other
ro: Altele

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
