Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Machine name
sl: Strojno ime
