Linked Content Entity (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Other
sv: Övriga

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
