Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Url
bg: URL

en: Id
bg: Номер

en: Other
bg: Други
