Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina
