Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Url
eu: URLa

en: Other
eu: Bestea

en: Machine name
eu: Makinaren izena
