Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Url
fi: Osoite

en: Id
fi: Tunniste

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
