Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Url
fr: URL

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Other
fr: Autre

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système
