Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
