Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Url
hi: URL

en: Other
hi: अन्य

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
