Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
