Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Other
id: Lainnya

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin
