Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Url
is: Vefslóð
