Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Other
kk: Басқа
