Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ
