Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Other
my: အခြား
